fbpx
 

БЛОГ

наши последние статьи
Iноземець запросив до себе. Як не провалити поїздку міжнародне шлюбне агентство СQMI

Iноземець запросив до себе. Як не провалити поїздку

21 июля 2021

Через шлюбне агентство жінка поїхала на зустріч до іноземця. Все пройшло чудово, але після однiєї недiлi її перебування в Францiї, чоловік дає такий зворотнiй зв'язок. Виявляється, що жінка не так часто бувала в Європі, не так часто подорожувала, літала на літаках, все в новинку і складно орієнтуватися в просторі. Вона не знала, як користуватися магнітним ключем від готелю, дивувалася: «Треба ж, які ключі!», В аеропорту переплутала безліч входів і виходів.

Багато таких історій він повідав, навiть незважаючи на те, що жінка чоловікові подобалася, але він все-таки прийняв рішення зупинити спілкування з нею. Ви можете сказати: «Що це за чоловiк? Жінка йому сподобалася. Яка різниця? Подумаєш, вона вперше виїхала. Потім звикне. Вона в чужій країні. І крім цього-знайомства з іноземцями це завжди нелегко-різний менталітет, культура і так далі. ».

Можливо, частково ви маєте рацію, але закохуються бездумно, як правило, молоденькі хлопчики років так до 25, може бути, до 30. Дорослий чоловік, європеєць, якому вже за 45, який шукає собі жінку, плануючи перевезти її в свою країну, мислить трохи по-іншому і, закохуючись в жінку, навіть якщо вона подобається йому дуже сильно, він повинен розуміти своєю головою, що їх відносини і їх шлюб, їх сім'я повинна працювати, повинна бути досить ефективною.

По-перше- коли чоловік з-за кордону бере жінку замiж, він практично вішає камінчик собі на шию, тому, що він повинен її підтримати у фінансовому плані, повинен її застрахувати, оформити документи на мiсто постiйного проживання, повинен підписатися на багатьох документах, що він за неї несе відповідальнiсть.

Це певний стрес для чоловіка, на який він готовий піти заради любові і заради великого почуття, і розуміння мiж ними. Також вiн буде активно дiяти, якщо у нього є впевненість, що їхні стосунки можуть працювати на кілька років вперед. Для чоловіка велике значення має те, як жінка може зорієнтуватися в новому просторі, в новому суспільстві, в новому соціумі, тому, що переїжджаючи до чоловіка в інше місто, в іншу країну, її чекає абсолютно нове життя. На скільки жінка легко може адаптуватися, знаходити контакт, відчувати себе, як риба в воді, говорить про те, на скільки чоловікові буде складно або легко будувати з нею відносини. Коли чоловік бачить, що жінка приїхала до нього і ходить всюди з ним за руку, повнiстю залежить від нього, йде за ним, як сліпий за поводирем, то чоловік стає на дуже хиткий грунт, він стає дуже невпевненим в тому, чи варто продовжувати ці стосунки. Дуже часто ми отримуємо відгуки від чоловіків, яких подібна поведінка жінки, м'яко кажучи, ставить в дуже скрутне становище, так як чоловік відчуває себе як батько для маленької дитини.

Друге - жінка повинна показати себе самостійною в очах чоловіка. А це означає, наприклад, прокинувшись з ранку або залишившись в готелі вона цілком може вийти сама на чашечку кави, сходити на сніданок або приготувати сніданок йому. Тобто, коли жінка самостійна, вона не чіпляється в чоловіка, як піявочка, вона не обплутує його павутиною, вона  показує йому: «Я знаю, що робити. Навіть в новому суспільстві, в новому соціумі я знаю, що робити, і я знаю, що я буду робити для тебе».

Коли жінка летить до чоловіка в Європу, в Америку, вона сприймає, що вона гостя. Але чоловіка, перш за все, цікавить самостійнiсть жінки, яка може сама проявитися і трохи показати чоловікові своє жіноче тепло і турботу, а не тільки чекати дії чоловіки і приймати їх як само собою зрозуміле. Тому це друга річ, яка не зрослася в цій парі.

І третє, найголовніше - це те, що чоловік все-таки хоче бачити в жінці зрілу, мудру жінку, яка готова до створення сім'ї. Але в ситуації, коли жінка приїжджає до чоловіка, ходить за ним по п'ятах, чекає від нього прийняття рішення і дає зрозуміти йому, що вона гостя, то виходить, що жінка ніяк не проявляє свою роль жінки-дружини. Тут і зараз вона знаходиться в очікуванні, що і як зробить чоловік.

Тоді вона відкривається для чоловіка, скоріше, в ролі дівчинки-дитинки. А дівчинка, як ми знаємо, безвідповідальна і з нею дуже складно планувати своє майбутнє життя. На неї дуже складно розраховувати, тому, що насправді не зрозуміло, як вона себе проявляє як жінка. Не зрозуміло на скільки вона мудра і не зрозуміло , як вона вибудовує і буде вибудовувати відносини з чоловіком.

Тому, мої дорогі, коли ви їдете до чоловіка на зустріч, не потрібно розраховувати, що якщо він вас кохає, то вас чекає червона килимова доріжка. Тому, що крім закоханості, чоловік повинен серйозно прийняти відповідальне рішення і він прийме його в вашу користь, якщо ви також серйозно і відповідально підійдете до того, яка ви будете на цій зустрічі, як ви себе підготуєте, що будете робити, і що ви будете давати цьому чоловікові, щоб він зміг відчути і зрозуміти мене, як мудру, надійну жінку.

І до тих пір, поки ви так не підготували i не пропрацювали над собою, не потрібно приїжджати до чоловiка. Тому що, завжди чоловік буде бігти від такої жінки, навіть якщо ви живете в одній державі або в одному місті.

Бути підготовленою для життя в країні свого обранця-запорука успіху в вашому сімейному житті.

З вами міжнародне шлюбне агентство СQMI.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 956 раз Последнее изменение Воскресенье, 15 августа 2021 22:08

mail [email protected]
viber icon 38-098-099-5309

© Agence CQMI