fbpx
 

БЛОГ

наши последние статьи
Що не можна розповiдати чоловiковi шлюбне агентство знайомств з іноземцями CQMI.

Що не можна розповiдати чоловiковi

28 июля 2021

Знайомства…. Що варто приховувати від чоловіків? Тема цікава для кожного, тому, що знайомства для створення сім'ї актуальні на всі часи i у кожного з нас є свій скелет в шафі. Як люди дорослі, ми, звичайно ж, розуміємо, що немає ніякої необхідності ділитися абсолютно всім з людиною, яку ти любиш. Але, як жінка, я точно знаю, що іноді так кортить, так хочеться розповісти і ти не знаєш, що робити, тому, що з одного боку, хочеться бути чесною, а з іншого боку - зайва інформація тому і називається зайвою. Сьогодні я не хочу вам повторювати поради, які ви легко можете знайти на просторах інтернету про те, що не треба розповідати, скільки і які в тебе були колишні, не розповідати секрети своїх подружок.

Це все ви вже і чули, і знаєте. Я б хотіла підійти до цього питання з іншого боку, тому, що у кожного з нас трапляються ситуації, коли ти дійсно не можеш прийняти рішення, треба говорити або не треба. Я постараюся сьогодні вам дати деякі поради, які дозволять вам самій прийняти рішення, коли настане час.

Коли ми найбільше зберігаємо свої секрети? Це, звичайно, в той період, коли ми тільки познайомилися і тільки придивляємося один до одного. Саме в цей час кожен з нас намагається зробити найкраще враження на нашого партнера.

Моя найулюбленіша подруга, яка 15 років вже абсолютно щаслива заміжня, зустрівши свого чоловіка, ніяк не хотіла відкрити йому який її вік. Правда полягала в тому, що вона його приблизно на 7 років старше. Моя подруга переживала так, що у неї були нічні кошмари, що прямо в РАГСі він побачить її паспорт і відмовиться одружитися з нею.

Яке ж було наше здивування, коли ми з'ясували, що він уже давним-давно знав, скільки їй років, але його це анітрохи не турбувало, тому, що він любив саме її. Загалом, як бачите, в цій ситуації секрети були ні до чого. Крім нервового стресу моїй подрузі вони нічого не дали.

Так як же найкраще вчинити в цьому випадку? В першу чергу пам'ятаєте, що чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, вже пройшов стадію, коли ви тільки придивляєтеся один до одного. Якщо ви поки ще не можете йому довіряти, то, напевно, є необхідність мовчати, але який сенс пов'язувати своє життя з людиною, якій ви не можете довіряти? Витратьте цей час знайомства на з'ясування його істинних потреб і його справжніх цінностей. Якщо ці потреби і цінності збігаються з вашими, то, звичайно, діліться.

Але, якщо ви бачите, що людина погано реагує на якісь події, ви бачите, що у нього є цінності, які сильно йому важливі, тоді не треба на нього обрушувати інформацію, яка, ви заздалегідь знаєте, вб'є його внутрішньо.

Слідкуйте уважно за його виразом обличчя, стежте за тим, як він реагує на різні новини, дивіться, як він себе веде з іншими людьми, намагайтеся відчувати його і тоді у вас не буде питань на тему того, що треба про це говорити або ні.

І останнiй пункт - піклуйтеся про людину, з якою ви зустрічаєтеся. Якщо вже так сталося, що ви зробили якусь помилку, пов'язану, наприклад, з фінансами вашої родини, яка може завдати шкоди зараз вашим стосункам- я знаю, як жінки беруть кредити і не говорять про це чоловікам, приховують своi хвороби або важкі обставини, я знаю як чоловіки, втрачаючи роботу, соромляться повідомити своїм жінкам про те, що грошей зараз не стало, тому, що бояться бути звинуваченими, або жінка відчуває себе незадоволеною в ліжку і замість того, щоб зі своєю коханою людиною почати експериментувати і знайти те, що подобається обом, вона вважає за краще імітувати оргазм і просто загинається в цій щоденній брехні.

Ось в таких ситуаціях, коли справа стосується не тільки вас, а стосується і іншої людини, звичайно, є величезний сенс сказати правду. Просто правду треба говорити правильно. Не треба рубати правду-матку. Постарайтеся вести себе максимально тактовно, розуміючи, що словом можна і вбити.

 « А чи треба говорити правду, або все-таки краще це приховати? ». Напишіть в коментарях, якщо ця стаття вам допомогла, і які у вас були в житті ситуації, якими ви готові поділитися, коли ви сказали правду і все стало добре, або навпаки, мовчали і це зберегло ваш шлюб і ваші відносини. І ще питання, як ви вважаєте, чи потрібно говорити правду, коли проходять знайомства онлайн для шлюбу, в соціальних мережах Фейсбук, телеграмм, або знайомств в Києві, знайомства без реєстрації на сайті.

Дякую!

З вами агенція знайомств Україна CQMI.

 

Здесь знакомятся для создания семьи! Брачное агентство CQMI в Мариуполе.

 

Здесь знакомятся для создания семьи! Брачное агентство CQMI в Белой Церкви.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 938 раз Последнее изменение Пятница, 10 сентября 2021 13:12

mail [email protected]
viber icon 38-098-099-5309

© Agence CQMI