fbpx
 

БЛОГ

наши последние статьи
Серйозні стосунки з чоловіком. Поради жінкам. Частина 2 агентства знайомства для шлюбу CQMI

Серйозні стосунки з чоловіком. Поради жінкам. Частина 2

05 августа 2021

ЧАСТИНА 1-

 

Фахівці агентства знайомства для шлюбу CQMI підготували список порад, які допоможуть зробити відносини серйозними. Продовження.

Порада №4. Не перетворюйся в реп'ях

Тобі необхідно бути не незалежною, а самодостатньою. Між цими двома поняттями існує величезна різниця. Незалежна жінка - та, яка вміє заробляти собі на життя і піклується про себе самостійно, а самодостатня жінка - та, яка має улюблену справу, хобі та друзів.

Самодостатня не зациклюється на чоловікові, у неї є й інші інтереси. Вона знайшла другу половинку не для того, щоб чіплятися за нього як за рятувальний круг, а для того, щоб розділити з ним щастя.

Рада №5. Не намагайся змінити обранця

Самовдосконалення - справа виключно добровільна. Якщо у чоловіка немає внутрішнього настрою і мотивації щось поліпшити в житті, то йому нічого і ніхто не допоможе. Навіть ти. Спочатку він може почати грати за твоїми правилами, але рано чи пізно йому все одно набридне це і він ініціює розлучення.

Ти можеш спробувати змінити себе. І це, безсумнівно, дасть результат. Якщо твій чоловік не піде за тобою, то є сенс задуматися над тим, а чи твій він.

А для того щоб не потрапити в подібну ситуацію, не вибирай чоловіка з думками про те, що будь-яку людину можна змінити. В цiлому, нікого, якщо у нього немає власного прагнення. Кілька разів подумай над тим, чи готова ти будувати відносини і прожити залишок життя з тим, хто перед тобою зараз? Якщо так, то вперед! А якщо ні, то не витрачай ні свого, ні чужого часу і не трiпай нерви нi собi нi йому - шукай інший варіант. Звертайся, агентство знайомств для створення сім'ї радо допоможе.

Порада №6. Не забувай підтримувати коханого

Будь-який чоловік, ким би він не був, чекає від улюбленої безумовного прийняття і віри. Тому регулярно цікався, що його турбує. Кожен день він буквально б'ється за те, щоб ти ні в чому не відчувала потребу. Погодься, що йому потрібно щось взамін. Під цим щось, ми маємо на увазі в першу чергу надійний тил. Постійно говори про те, що він є найкращим у світі. Як доказ - свою присутність поруч з ним. Запевняй в тому, що ти цінуєш його чоловічі якості.

Окремо слід зупинитися на звичці жінок «пиляти» чоловіків за посиденьки з друзями. Від неї необхідно відмовитися раз і назавжди! Такі розмови не призводять ні до чого хорошого, особливо, якщо вони і не розмови зовсім, а скандали. Якщо ваші відносини повноцінні, то чоловік навчиться розподіляти час з розумом і знаходити хоча б пару годин в день на свою кохану.

Порада №7 Не ставити на чільне місце секс

Дивно, але для багатьох жінок одвічне питання: «Коли повинен бути перший секс з чоловіком?» Виходить, на перше місце, в справі залучення представників протилежної статі і створення з ними сім'ї це секс?

Думка про те, що тривалість утримання чоловiка в плані сексу якось впливає на його думку і на ймовірність того, що він зробить їй пропозицію руки і серця - не більше, ніж суспільний стереотип. У кожній парі свої особливості взаємин, але бажано все таки не відмовляти своєму чоловікові в близькості без вагомих причин. Агентство знайомства для шлюбу, у процесі роботи і допомоги створення відносин в парах, ми допомагаємо нашим клієнтам цінними порадами створити і зміцнити гармонійні відносини в кожному індивідуальному випадку.

А поки ти в пошуку свого чоловіка, через сайти знайомства Україна, або знайомства онлайн  без реєстрації чи знайомства телеграм, перестань переживати з приводу сексу і краще займися тим, що набагато більш важнiше - поліпшенням самої себе. Відповіш сама собi на питання: «Як стати жінкою, про яку мріють?», «Як приносити вдачу для чоловіка?» і т.д. Тільки при такому підході ти зробиш майбутні відносини по-справжньому серйозними.

Що в підсумку?

Серйозне ставлення з боку чоловіка мають місце в тому випадку, якщо він робить все для того, щоб забезпечити тебе матеріальними і нематеріальними благами. Якщо коханий приносить в дім гроші і турботу, то він щиро потребує тебе і щастя в твоїх очах. Допомагай йому в цьому - будь легка в спілкуванні, вмій знаходити момент для ніжності і ласкавих слів, стеж за відображенням у дзеркалі, не перетворюйся в реп'яхи, не намагайся змінити обранця і не забувай підтримувати коханого. Користуйся нашими порадами агентства знайомства Київ  і будь щаслива!

А якщо ти вже дозріла для того, щоб створити відносини тому що хочеться, а не тому що «пора»? Зв'яжися з фахівцями нашого агентства будь-яким зручним способом і отримай свій щасливий квиток в нове життя!

Шлюбне агентство CQMI Київ

Шлюбне агентство CQMI Рiвне

 Дорогi жiнки, нехай шлюб з канадцем або європейцем стане для вас початком чудових змін в житті. Агентство знайомств CQMI! 

«ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК» (анкета для реєстрації) 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 819 раз Последнее изменение Пятница, 10 сентября 2021 13:09

mail [email protected]
viber icon 38-098-099-5309

© Agence CQMI