fbpx
 

БЛОГ

наши последние статьи
Серйозні стосунки з чоловіком. Поради жінкам. Частина 1 Агентство знайомств CQMI

Серйозні стосунки з чоловіком. Поради жінкам. Частина 1

31 июля 2021

Якщо вірити офіційній статистиці, то на нашій планеті живе більше 3,5 млрд жінок. З дитинства нас вчать, що всі люди унікальні. І це дійсно так! Але у більшій частині представниць слабкої половини людства дуже схожі мрії. Багатьом хочеться любити і бути коханою - знайти другу половинку і створити сім'ю.

Агентство знайомств  CQMI підготували список порад, які допоможуть зробити відносини серйозними. Ця інформація дозволить тобі не втратити чоловіка з яким ти познайомилася через агентство знайомства Україна, або через сайт знайомства телеграмм, фейсбук, або в в іншому місці.

ПОРАДА № 1. НЕ БУДЬ СЕРЙОЗНОЮ

Це може здатися нелогічним, але для того щоб зробити відносини серйозними, ні в якому разі не можна бути серйозною. Серйозна жінка і серйозні стосунки - не синоніми.

Замість того, щоб надягати на себе маску поважної дами, будь легкою і відкритою. Крім того, будь задоволена життям. Саме ці якості жінки як ніби магнітом притягують чоловіка.

Що стосується серйозних розмов, то їм теж необхідно приділяти увагу, але для них слід підбирати правильний час. Як? Про це з радістю розкажуть фахівці нашого агентства знайомства для створення сім'ї.

ПОРАДА №2. Умій ЗНАХОДИТИ МОМЕНТ

Як вже говорилося раніше, для серйозних розмов слід підбирати правильний час. Ніколи, навіть якщо зуби зводить, не використовуй фразу «Дорогий, нам варто серйозно поговорити». Вона не зміцнить, а зруйнує відносини.

По-перше, подумай і чесно признайся сама собі, а чи є проблема насправді. Справа в тому, що левова частка жіночих «серйозних розмов» є ніщо інше, як субстанція з комплексів, низької самооцінки і невпевненості в собі.

По-друге, якщо ти впевнена в тому, що без серйозної розмови не обійтися, то веди його не в форматі «яка ти погана, ти мені винен», а в формі прохання. Ось побачиш, чоловік обов'язково зрадіє твоїй м'якості і мудрості, і віддячить.

ПОРАДА №3. Стеж за відображенням у дзеркалі

З якоїсь невідомої причини жінки вважають, що тільки вони «зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Але це не так. Чоловіки теж стежать за зовнішністю своєї потенційної супутниці життя.

Для того щоб зробити головоломний  ефект, тобі доведеться знайти тонку грань між милою і сексуальною. Для цього:

Перший час вибирай типово жіночі речі - сукні, спідниці з блузками, каблуки і т.д. Потім буде час і для джинсів з кросівками, але це потім.

На перше (та й на друге, і на третє теж) побачення не одягай мереживні панчохи і не крась губи червоною помадою. Такі штучки роблять з тебе жінку легкої поведінки, навіть якщо це абсолютно не відповідає дійсності. Чоловіки, як і всі інші люди, формують думку про людину на підставі першого враження. А що він подумає про ту, яка виглядає практично як повія? Вірно, він подумає, що від нього потрібні всього лише гроші в обмін на примітивні і нетривалі задоволення. Для них теж буде час, але потім.

Не турбуйся про ціну одягу. Чоловіки, звертають на охайність одягу і стиль жінки і не особливо надають значення брендам на тобі ..

Таким чином, на етапі формування відносин тобі потрібно робити акцент на ніжність.

З вами агенція знайомств Україна CQMI.

 Тут знайомляться для створення сім'ї

Шлюбне агентство CQMI  Київ

 

 Дорогi жiнки, нехай шлюб з канадцем або європейцем стане для вас початком чудових змін в житті. Агентство знайомств CQMI! 

«ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК» (анкета для реєстрації) 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 959 раз Последнее изменение Пятница, 10 сентября 2021 13:10

mail [email protected]
viber icon 38-098-099-5309

© Agence CQMI